Serdecznie witamy Cię na portalu Media Hype. Portal ten powstał z pasji do marketingu i z miłości do reklamy. Jesteśmy grupą profesjonalistów z dziedziny marketingu i public relations, którzy postanowili podzielić się swoimi obserwacjami na temat branży. Nie zabraknie tutaj również recenzji kampanii marketingowych - zarówno tych powstających na rynku polskim, jaki i zagranicznym oraz poradników jak stworzyć kampanię krok po kroku w danych kanałach reklamowych.  Jeśli chcecie być na bieżąco z nowoczesnymi formami marketingu, to nasz portal Wam w  tym pomoże! 

Marketing na wesoło

W sieci istnieje wiele portali marketingowych, które w merytoryczny sposób tłumaczą zawiłości reklamy i marketingu. Warto jednak pamiętać, że w naszej branży nie zawsze należy brać wszystkiego na poważnie dlatego też zaczynamy nowy cykl artykułów "marketing na wesoło". W ramach tego cyklu będziemy publikować smaczki reklamowe, których trzeba przyznać nie brakuje:-)

 

 

 

Odsłony: 318

Wydarzenia marketingowe

14 czerwca 2017 - SEMKRK #6 BIG -  Kraków, Stara Zajezdnia. Start: godz. 16:00. Cena biletów: 199,00 zł.

13-14 września 2017 - Festiwal Marketingu - Warszawa, EXPO XXI, rejestracja bezpłatna 

„Na tym musi właśnie polegać cały twój marketing: na wytłumaczeniu potencjalnym nabywcom, w jaki sposób możesz uczynić lepszych ich własne życie. Do tego się wszystko sprowadza. Zawsze!” /Angus Mcleod/